لوگوی آپارات ویندور لوگوی یوتیوب ویندور لوگوی اینستاگرام ویندور
لوگوی مجموعه ویندور

کتاب در و پنجره ساز پروفیل UPVC

عمومیبروزرسانی شده در تاریخ : 1402/09/01

با سلام و احترام

برای تهیه و خرید کتاب در و پنجره ساز پروفیل UPVC طبق آموزش زیر عمل کنید

معرفی کتاب در و پنجره ساز پروفیل UPVC

با توجه به اینکه در کشور ما در اواخر دهه 50 واحد تولید پروفیل UPVC احداث شد ولی اوج شکوفایی و بهره برداری سال 1380 با حمایت و پشتیبانی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت و دستورالعمل دولت در ارتباط با مبحث 19 که موضوع آن دستورالعمل صرفه جوئی انرژی در ساختمان می باشد استفاده از این محصول رو به رونق نهاد.

با توجه به رونق این حرفه و نبود کتاب مدونی در این رابطه مولف بر آن شد تا این اثر را تهیه کند. این اثر که تقدیم حضور شما می گردد ساخت در و پنجره UPVC برابر با استاندارد شماره 1/1/65/74-8 سازمان آموزش فنی کشور را خدمت عزیزان ارائه می دهد. این اثر ویژه تمامی هنرآموزان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سازندگان در و پنجره UPVC، داوطلبان آزاد آزمون در و پنجره UPVC، کارآموزان آموزش در صنایع، نصابان در و پنجره UPVCمی باشد.

دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین

 نسخه ویندوز

نسخه اندروید

دانلود از فروشگاه گوگل

دانلود رایگان نسخه ios

بعداز نصب شماره خود را وارد کنید و کتاب رو خریداری کنید

در صورتی که موفق به خرید و استفاده از کتابچین نشدید با کار شناسان مجموعه ویندور تماس بگیرید

لینک ورود به صفحه کارشناسان مجموعه ویندور : لینک

آموزشگاه صنعت پنجره آذربایجان بزرگترین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیوم و upvc در کشور می باشد که با استفاده بروزترین دستگاه های تولید درب و پنجره به متقاضیان، تولید درب و پنجره را به طور کامل آموزش می دهد این اموزشگاه تحت نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و دارای مجوز رسمی از سازمان فنی خرفه ای بوده و مدارک صادره از این اموزشگاه توسط سازمان فنی حرفه ای تائید می گردد.

مهمترین مدرک این اموزشگاه ارائه مدرک رسمی صلاحیت فنی و حرفه ای می باشد.