سوالات متداول قبل از خرید دستگاه upvc

ست کامل دستگاه upvc چیست و شامل چه تجهیزاتی است؟

سوالات متداول : برای راه اندازی کارگاه یا کارخانه تولید وساخت درب و پنجره یو پی وی سی از ست دستگاه upvc استفاده می کنید.

دستگاه برش یو پی وی سی، دستگاه جوش یو پی وی سی، دستگاه سه کاره یا کپی فرز UPVC، دستگاه مولین زن، دستگاه زهوار زن، دستگاه گوشه تمیز کن پروفیل

شرایط خرید دستگاهupvc از مجموعه بازرگانی ویندور به چه صورت است؟

برای خرید انواع دستگاه های upvc وارداتی کشور ترکیه و آلمان می توانید از شرایط فروش نقد و اقساطیمجموعه بازرگانی ویندور  نیز بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر و تماس با کارشناسان فروش وارد این لینک بشوید.

بهترین برندهای تولید کننده دستگاه های UPVC وارداتی از خارج از ایران کدام است؟

به دلیل شرایط خاص موجود جهت پشتیبانی و گارانتی قطعات، پشتیبانی از دستگاه های upvc ترکیه ای و آلمانی در ایران آسان تر و مقرون به صرفه تر است. از بهترین برندهای دستگاه یو پی وی سی می توان به برندهای زیر اشاره کرد : اوزگنج ماکینا، مائر ماکینا، پاورتک

دستگاهای upvc به چند دسته تقسیم می شوند؟

ماشین آلات upvc با توجه به نیاز کاربر و میزان بهره وری کارخانه می تواند به دستگاه های upvc رومیزی با تیراژ تولید پایین، دستگاه تک سر برای تیراژ متوسط و دستگاه دو سر برای تیراژ متوسط به بالا تقسیم بندی شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش مجموعه بازرگانی ویندور شامل چه مواردی است؟

تمام ماشین آلات و دستگاه های مجموعه بازرگانی ویندور شامل ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش است.

آیا امکان ارسال دستگاه upvc به شهرستان های ایران وجود دارد؟

بله، ارسال دستگاه ها با بسته بندی امن و افراد حرفه ای انجام میگیرید، نصب و پشتیبانی دستگاه های یو پی وی سی مجموعه بازرگانی ویندور در تمام شهرهای ایران امکان پذیر است.

حداقل فضای لازم برای راه اندازی کارگاه در و پنجره upvc چقدراست؟

حداقل فضای لازم برای راه اندازی کارگاه تولید درب و پنجره دو جداره، 100 تا 150 متر است. اگر فضای کاری شما محدود است، می توانید کار تولید را با دستگاه های upvc رومیزی شروع کنید. برای کارگاه های بزرگتر می توان از دستگاه های تک سر، دو سر، چهار سر، cnc و … نیز استفاده کرد.

آیا امکان تولید پنجره آلمینیومی و یو پی وی سی به صورت همزمان و با یک دستگاه وجود دارد؟

بله. برای تولید همزمان می توانید از دستگاه یو پی وی سی دو منظوره به همراه دستگاه پانچ گوشه ای آلومینیوم استفاده کنید.